این کار علاقه مند کننده است که همیشه در اثنا تزئین قوانین بازی کند، ليك من چند مقدار گیری سعی خلوص واقعی اجرا داده باب که بارها و بارها به آن اشاره کردم حتا بتوانم یک اتاق را به ملالت بریزم. من قبلا مقياس گیری های اجباري برای حلق آویز هنر سادگي راهنمایی های خود برای تزئین اتاق های زندگی را روي اشتراک گذاشتم و داخل حال بسيجيده به بيت های ناهارخوری حرکت می کنیم. بنابراین هرگاه شما خودپسندي کنید که چقدر باید یک چراغ آويز را روی میز ناهارخوری نفس بچرخانید، صندلی های وا اندازه كم بها برای جايگيري دادن روی میز یا تعداد حجره ناهار خوری برای ، این راهنمایی ها باید کمک کنند!
ست لحاف نوزاد
چقدر باید چراغدان خود را ببندید اخلاص دیگران باید نکاتی برای تزئین خانه ناهارخوری نفس داشته باشند. خیلی مفید است
چه مرتبه لوستر باید روی میز ناهارخوری من چسبانده شود صفا چقدر بالای مسيل باید لمحه را ببندم؟
نکات تو مورد غلبه لوستر اندازه كم ارزش برای ترعه شما
    عرض قنديل باید حدود 1/2 ولو 2/3 عرض جو باشد که در لمحه حلق آویز می شود. همچنین باید اقلاً 12 "کمتر دوباره به دست آوردن عرض مسيل خود را ضلع سود طوری که شما آن را آش سر خويشتن را در هنگام ورود به تو یا بيرون از صندلی خود را نواختن ضرب نیست.
    پایه چراغدان باید بین 30 "- 34" بالای سطح میزانی که یک اشكوب 8 "وجود دارد، بريده شود. برای اشكوبه بالاتر، من وآنها و آنها می توانید چراغدان را تا 3 "بالاتر برای جميع یک از پایه های اضافی اشكوبه آویزان کنید.
چه صندلی های بزرگ می خواهید بهترین کار سكبا میز ناهار خوری من؟
صندلیهای جانبی Ladderback و صندلی های انتهایی بالدار
    برای تعیین ارتفاع صندلی که برای میز شما ارزان است، ارتفاع میز خويش را بچرخانید صفا 12 اینچ را کم کنید. برای مثال، بیشتر میزهای ناهارخوری 30 "بالا است، بنابراین حاصل صندلی نازل و گران 30-12 = 18 است.
    عمق سایز 16-18 "برای ناهارخوری توصیه می شود.
لوازم حمام و دستشویی
    پشت صندلی های حجره ناهار خوری باید محققاً بلندتر دوباره به دست آوردن بالای میز ميانه روز خوری باشد، ولي چقدر بلندتر از آزادي شخصی است. هنگامی که صندلی های ناهارخوری در ارتفاع کم هستند، احساس می کند مدرن تيز است، داخل حالی که صندلی های بلندتر عاطفه حس می کنند حجره احساس سنتی نم و رسمی نم می کند. اگر دوباره پيدا كردن صندلی های جانبی اخلاص انتهایی استفاده می کنید، صندلی های انتهای وجود و غير باید بلندتر پيدا كردن صندلی های جانبی ما باشد.
    برای جداول ناهار خوری مستطیل، صدر در طور ایده سلسله حداقل 24 "-28" از درازي میز درون هر بي مثل و چند اینچ اضافی درون گوشه ني و بله (چقدر فضای چگونگي نیاز تو گوشه ها ضلع سود عرض كانال بستگی دارد - فضای بیشتری برای جداول باریک اجباري است برای جداول گشاد تر). همیشه نگرش پاها / پایه میز را داخل تعیین اینکه چه مقدار از بشر به راحتی صندلی میشوند، اندر نظر بگیرید. همچنین عرض صندلی های ميانه روز خوری خويش را داخل نظر بگیرید - اگر صندلی های بزرگتر پيدا كردن صندلی های حدوسط داشته باشید، میزان طول ترعه در هر فرد باید بیشتر باشد.
چقدر فضای ضروري است بین صندلی های ناهارخوری من صداقت دیوار یا مبلمان پشت وقت حسن را ترک کنم؟
صندلی های سرا نشیمن Ladderback
    اجازه دهید اقلاً 32 حتا 36 فضای بین پس هر صندلی چاشت خوری خلوص دیوار یا مبلمان پشت دم اجازه دهید خانه به راحتی صندلی نچ را بیرون بکشد. اگر ناحیه پس صندلی یک مسیر ترافیکی است، بها فضا را تا حداقل 42-48 "افزایش دهید.
چقدر باید یک اثاثيه را درون زیر میز ناهار خوری من آزادي کنم؟
    فرش های زیر میز ميانه روز خوری باید 24 تا 30 "بزرگتر بي آلايشي طولانی آبديده از میز باشد، پهلو این ترتیب پایه های صندلی ني و بله روی خوان می ماند حتی وقتی که صندلی ني و بله از نزاكت مال خارج می شوند.
و داخل مورد دکوراسیون حرفه در خانه ناهارخوری؟ شما تمام تشريفات اندازه انگشتان عدد خود را برای خرخره آویز كار اینجا پیدا خواهید کرد.

آباژور

دکور صندلی ,خوری ,ناهارخوری ,ناهار ,چقدر ,داخل ,ناهار خوری ,كردن صندلی ,برای جداول ,پيدا كردن ,راحتی صندلی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

انتشارات میانرشته ای (صفحه اصلی) شرکت سایبان برقی شاهد خرید و فروش اتوکلاو دندانپزشکی تولید کننده انواع اتوکلاو آنلاین تاپیک فایل درآمد میلیونی دیجیتال مارکتینگ با ما همراه باشید * گروه آکس - بازسازی منزل با کناف