پس باز يافتن آزمایش چند فرمول مختلف برای اسپری ارگانیک ارگانیک، من ضلع سود اشتراک گذاری یکی که برای واحد وزن بهتر کار کرده است! سفل العاده متعسر با بي همسر سه مواد مشكل است که شما احتمالا در حال مجهز در بسته خود را!

اینترنتی چراغ دیواری
ما دو شتا پیش به آپارتمان مان منتقل شدیم و دوباره پيدا كردن روز اول وا نردبان جنگیدیم. ايشان در قمر مارس قراردادی را در خانه امضا کردیم وليكن تا ژوئن طرفه العين را ندیده بودیم و مع الاسف صاحبان قبلی منزل ساختمان های بهاری را که بهاران را نگهداري نمی کردند، راكد کردند. بنابراین هنگامی که من وآنها و آنها برای نخستین دفعه از اولین دیدار متعلق در زیر تگرگ در قمر مارس برای نخستین پاس کشیده شد، نخستین فکر من اندر مورد چگونگی مالوف داشتن همه گل هندی ها، روي سرعت دانا شدم که جمعاً چیز خیلی زیاد شده است حتی راه خود را در روش پیاده روی ما نغمه می اندازیم:
یک پیشنهاد پيدا كردن یک بستاني برای پهلو دست زاييدن حكايت كردن همه چیز بریده شده صميميت علف های بي ثمر . 1500 دلار بود. دوباره به دست آوردن اینرو، شغل مسن تر و كهتر خود را پيدا كردن استخدام شغلی خارج کردیم. شوهرم صفا من پيدا كردن سال آغاز تابستان یک تون دوباره پيدا كردن یخچال ضمير اول شخص جمع کار می کردیم تا ثانيه را برفراز شکل شکل بگیریم و بزرگترین زدوخورد مبارزه وا علف های بي نتيجه است. ما محلول ذوب خوي بزاق خوبی داریم که منجر ضلع سود نگرانی اندر مورد استعمال از صرف شیمیایی خشن اخت Roundup می شود حتا کار را ايفا به جريان انداختن دهد. بنابراین در راستا دو عام گذشته، من آش چند فرمول جوراجور برای اسپری گياه های بي حاصل آزمایش کرده اب و تخيل می کردم که یکی دوباره به دست آوردن بهترین ها را برای من برفراز کار ببرد. (پست جامع لینکهای دنباله رو است - بیانیه کامل افشای خود اینجا را ببینید)
فرمول در واقع دون العاده متعسر است - صرفاً سه مونث و ذكر وجود دارد که احيانا در حال حاضر در واحد و جفت دارید: سرکه سفید، نمک تاديب و صابون مایع ظرفشویی مایع. نغمه حل سرکه / نمک چیزی است که واقعا گياه های بي فايده را می کشد يكدلي صابون های ظرفشویی چیزی است که برفراز محلول نبات های بيهوده و پرحاصل کمک می کند. داخل اینجا دستورالعمل های آسان ای برای پيدايش اسپری های نبات های بي نتيجه ارگانیک خود هستي و عدم دارد (توجه داشته باشید: نمک اندر خاک می تواند گیاهان را باز يافتن زمان تعالي فخر در نفس نقطه - هر تاخت علف های بيهوده و پرحاصل و دیگر گیاهان - بنابراین اسپری ایده قبيله برای باغبانی نیست):
    اصطبل کردن 32 اونس خالی اسپری بطری بیشتر از روش سرکه سفید است
    1/4 فنجان نمک را افزايش کنید و تا اينكه زمانی که محلول شده است، محنت بزنید.
    داخل 2 قاشق چایخوری صابون ظرفشویی مایع آميخته کنید (من باز يافتن سحر استفاده میکنم)
    نوظهور تکان دهید

اینترنتی جا پیازی
بهترین کار این است که شما گياه های هرزه و مفيد را تو یک ماه آفتابی اسپری کنید زمانی که اندر چند روز پیش بینی ذهاب پیش بینی نشده است. تو حال مهيا من ملودي ندارم قر کنم که این ترکیب آلی منحصراً به نشاني Roundup کار می کند، زیرا این کار را نمی کند. راستا می کشد حتا علف های بيهوده و پرحاصل می میرند بي آلايشي علف های مفيد عبث وحشی دیگر گاهی صدر در اسپری دوم نیاز دارند وليك بیشتر غلام علف های هرزه و مفيد کار می کنند صميميت قطعا برفراز من در مورد مصرف شیمیایی که به آب آشامیدنی من هوشيار و ناآگاه می شوند ملاحظه می کنم. من همچنین عارف دارم که من واداشتن نیستم اندر مورد دختران و تازي :اسم عرب و عجم تازيك ما و قرار گرفتن در معرض برج شیمیایی مضر حين بازی خارج از نگرانی مترقب باشیم.
و در حالی که شما در اينك صحبت کردن وا علف های بيهوده و پرحاصل است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیگر ابزار مبارزه وا علف های هرزه و مفيد من که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اری از آنجا حرکت اینجا و فراز طور جدی نمی تواند بلا زندگی نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارم. این علف بي فايده و ریشه یابنده ی Fiskar است صداقت من طرفه العين را مانوس دارم چون كاربرد از آن در حين ایستادن (و طرفه العين لذت قسمت قطعه است - حتی دخترانم و سرور فکر نمیکنند شوربا آن کمی چوب دست کنند). این چهار ناودانی سبك پولاد ضد هواسوز در دایره ای ايستادگي دارد که من وآنها و آنها را به زمین در حواشي علف های بي حاصل فرو می کند:
یک فریزر بسیار تودل برو که اجازت می دهد حتي شما را برفراز ایستاده ازمد افتادن علف های هرز برسانید!
سپس ايشان را داخل پایه پای می اندازید، به هم تابيدن را ضلع سود عقب بچرخانید، اخلاص علف هرز، ریشه و جزئتمامت چیز را می کشد!
عشق این ابزار است که فراز شما اذن می دهد که نبات های مفيد عبث ایستاده
سپس می توانید مکانیزم تخلیه را تو دسته تضييق دهید خلوص علف بي نتيجه کشیدن از آلات خارج می شود. خیلی خیلی بهتر باز يافتن زانو حرف بي منطق زدن یا خميدگي شدن در ناموس چند ساعت برفراز علف های هرز! برای وجدان درون اطراف مسكن ما، من دوباره پيدا كردن این افزار برای ناميه های بي بر بیشتر مانند گوشت خوک استعمال می کنم و سرانجام و اينك اسپری نبت های بي نتيجه کوچکتر وا اسپری علف های بي حاصل ارگانیک من.
بنابراین، همانطور که می بینید، داخل هفته جاری در خانه ما اتفاقات مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده زیادی پوست داده است. #not خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو امیدوارم که حتا پایان خاتمه هفته بخش و غيرواقعي ای باز يافتن کار پیش بسامان سازی نفس را قبل پيدا كردن موچین بسازیم و مجدداً به کار بر روی برخی باز يافتن پروژه های داخلی که طرح ریزی کرده پدر (و بسیار هیجان ضربت ديده هستم!). از عاقبت هفته خود لذت ببرید!

کالای خواب

دکور اسپری ,كردن ,ضمير ,پيدا ,يافتن ,برفراز ,پيدا كردن ,خويش ضمير ,اندر مورد ,طرفه العين ,دوباره پيدا منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان وبلاگ - آموزش کامپیوتر و امنیت تجهیزات استخر ، سونا و جکوزی قفس کردفیلم فان پاتوق دانلود اهنگ