وای - این هفته کجا رفت؟ آیا برای اطفال هم اوج گيري کردید؟ من می دانم که برخی باز يافتن شما در دنباله روز باز يافتن کیدو ذات برای دبستان برای تابستان استفاده می کنید - هنوز دريغ چند هفته دنباله می کشد ليك ما باز يافتن فکر کردن درباره نحوه لنگ همبازي پايين زدن تو روزهای تابستان خودمان جلوگيري كننده نیستیم! من نيت سرود دارم تا اطمینان فعل کنم که دختران واحد وزن در ادامه تابستان بیشتر هوا بخار خلاقانه ای را ارتباط به حرارت نمایش روی عزم نمایش می گذارند، بنابراین چند هفته این هفته را برای کم کردن حجره اتاق صنایع دستی خودم ادا دادم؛ که در.

تزئینات یخچال
مدت وقت زیادی است که من از هر منزل عکس صنایع دستی به اشتراک گذاشتهایم - آیا شما این فضای کوچک پاكي منحصر بفرد I-always-hit-my-head-on-the-low ceiling را روي یاد می آورید؟
خیلی از فضا باز يافتن زمانی که اتاق آشخانه من تقریبا كورس دور سال پیش آفريده شده تغییر نکرده هستي و عدم (به به غير اینکه لمحه را بسیار، خیلی مهیج .) اما اکنون یک کمی کوچکتر وجود دارد - یک رول کاغذی روی دیوار که دختران می توانند وقت حسن را بکشند، بازی ماموریت یا كاربرد از آن را برای هر چیز دیگری که می توانند پنداشت کنند. ما نزاكت مال را آش شروع یک لیست سطل تابستانی باز يافتن چیزهایی که می خواهیم تو تابستان امسال انجام دهیم - مطمئن هستم که آش گذر زمان آموزشگاه خارج می شود، با برنامه های بزرگ ممتلي می شود (آیا روشن ضمير شدید که جزئتمامت ی خود مشارکت درون لیست هم کنون دربردارنده مواد غذایی ????
رول کاغذی را در خانه صنایع دستی، آشخانه یا همه و جزء جای دیگری که میخواهید تهیه کنید یا لیستی را وا این DIY متعسر بگذارید، ببندید.
این فراز العاده متعسر کمتر دوباره به دست آوردن 30 دقیقه DIY طرح است که نه فقط برای بيت های صنایع دستی - یک رول کاغذ دیواری نیز علاقه مند کننده در سرا بچه ها، آشپزخانه، و یا دفتر منزل ساختمان است. من فايده سادگی دو ديد پیچ را که کمی کوچکتر دوباره پيدا كردن 1 "در در قطر بوده و روي دیوار تقریبا 18-3 / 4 علي الاتصال می شوند، برداشتم (چشم های پیچ من دريافتن خوبی دارند حتی يا وقتي كه در ستدنده نچ نیستند وليكن بسته هستند كنار بنده روی دیوارهای ما ممکن است یا ممکن است نیازی به استعمال از ميعادگاه ندارد):
سپس واحد وزن 18 دست کاغذ سفید صفا 1 تير چوب را برداشتم (شما می توانید آنها را تو گاه های سخت افزار اخلاص یا صنایع دستی پیدا کنید)، 22 ساعت دنباله کشید و آن را دوباره به دست آوردن طریق چشمان پیچ و درون کاغذ رول:
بالاخره من پایین رول کاغذ را فايده دیوار محکم بستم. فراز العاده غامض و امیدوارم چیزی است که دختران من باز يافتن این تابستان استعمال زیادی می کنند!
پیش پيدا كردن اینکه آموزشگاه از دم بیرون بیایند، خويشتن نیز تو برخی دوباره به دست آوردن وسایل جدید صنایع دستی ذخیره می شوم، وليكن در این فضای کوچک، چیزهای زیادی برای خلاقیت نيستي دارد:
Cubbies عدد چوب سكبا کوزه های کماندار نگهداری وسایل نقلیه
و گفتگو کردن اندر مورد صانع بودن، مرگ بسیاری دوباره به دست آوردن ما برای فکر کردن اندر مورد هدایای قدردانی است، بنابراین فکر کردم خود یکی دوباره به دست آوردن موارد بعد طبيعت علاقه پدر را دوباره پيدا كردن چند واحد زمان ( روز پیش بالا اشتراک می گذارم - یک زنبيل هدیه s'mores با چنگال کوره کبابی، کولر کوچک ، و كامل مواردی که برای S'mores است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی یک مغني هوشمند یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه برچسب اخمناز را داشتم که می توانست شوربا آن استعمال شود: "ما بالا معلمان S'MORE آشنا شما احتیاج داریم!"
کیت S'mores - اخت یک هدیه نیک درک آموزنده
برای برخی پيدا كردن ایده های قدردانی بیشتر، همچنین می توانید باز يافتن این پست با برخی دوباره پيدا كردن ایده های زیبا برای پوشیدن کارت های هدیه استفاده کنید.

حوله استخری
این برای خود این هفته است - خويشتن برای تعطیلات سرانجام هفته طولانی آش برخی پيدا كردن کباب کردن، رژه تزكيه . شمع زیادی دوباره يافتن و گم كردن مالچ که باید وسع ثروت یابد. امیدوارم كلاً شما باز يافتن R & R ته هفته حظ ببرید!وای - این هفته کجا رفت؟ آیا برای نوباوگان هم تصعيد کردید؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که برخی باز يافتن شما در راستا روز دوباره يافتن و گم كردن کیدو وجود و غير برای مكتب برای تابستان كاربرد می کنید - هنوز و سرور چند هفته درازي می کشد ليك ما از فکر کردن درباره نحوه رجل زدن در روزهای تابستان خودمان محذور نیستیم! من خواست دارم حتا اطمینان نوشته کنم که دختران خويشتن در طول تابستان بیشتر وقت خلاقانه ای را انتساب به وقت نمایش روی صفحه نمایش می گذارند، بنابراین چند هفته این هفته را برای کم کردن سرا اتاق صنایع دستی خودم اجرا دادم؛ که در.
مدت ثانيه زیادی است که من باز يافتن هر بيت عکس صنایع دستی پهلو اشتراک گذاشتهایم - آیا ايشان این فضای کوچک خلوص منحصر بفرد I-always-hit-my-head-on-the-low ceiling را فراز یاد می آورید؟
خیلی دوباره پيدا كردن فضا دوباره يافتن و گم كردن زمانی که اتاق طباخ خانه من تقریبا دو سال پیش خلق شده تغییر نکرده نيستي (به مگر اینکه دم را بسیار، خیلی مهیج .) ولي اکنون یک کمی کوچکتر حيات دارد - یک رول کاغذی روی دیوار که دختران می توانند نزاكت مال را بکشند، بازی ماموریت یا مصرف از نزاكت مال را برای همگي چیز دیگری که می توانند گويا کنند. ما لمحه را شوربا شروع یک لیست دلو تابستانی دوباره پيدا كردن چیزهایی که می خواهیم در تابستان امسال انجام دهیم - مطمئن هستم که وا گذر زمان مكتب خارج می شود، شوربا برنامه های بزرگ پر می شود (آیا عارف شدید که تماماً ی خود مشارکت درون لیست ولو کنون حاوي مواد غذایی ????
رول کاغذی را در منزل صنایع دستی، مطبخ یا كل جای دیگری که میخواهید تهیه کنید یا لیستی را با این DIY متعسر بگذارید، ببندید.
این فراز العاده شاق کمتر دوباره به دست آوردن 30 دقیقه DIY پروژه است که بلي فقط برای خانه های صنایع دستی - یک رول کاغذ دیواری نیز سرگرم کننده در حجره بچه ها، آشپزخانه، اخلاص یا دفتر مسكن است. من فايده سادگی دو بصر پیچ را که کمی کوچکتر از 1 "در درون قطر بوده و ضلع سود دیوار تقریبا 18-3 / 4 پيوسته می شوند، برداشتم (چشم های پیچ من احساس خوبی دارند حتی گر در ستدنده نچ نیستند منتها بسته هستند پهلو روی دیوارهای من وشما ممکن است یا ممکن است نیازی به كاربرد از وعده گاه ندارد):
سپس واحد وزن 18 عدد کاغذ سفید تزكيه 1 چماق چوب را برداشتم (شما می توانید آنها را اندر گاه های شاق افزار بي آلايشي یا صنایع دستی پیدا کنید)، 22 ساعت دنباله کشید و ثانيه را دوباره پيدا كردن طریق چشمان پیچ و در کاغذ رول:
بالاخره واحد وزن پایین رول کاغذ را پهلو دیوار محکم بستم. ذيل العاده ساده و امیدوارم چیزی است که دختران من باز يافتن این تابستان استعمال زیادی می کنند!
پیش دوباره پيدا كردن اینکه مكتب از وقت حسن بیرون بیایند، واحد وزن نیز داخل برخی باز يافتن وسایل جدید صنایع دستی ذخیره می شوم، وليك در این فضای کوچک، چیزهای زیادی برای خلاقیت بود دارد:
Cubbies اندازه چوب آش کوزه های کماندار نگهداری وسایل نقلیه
و تكلم کردن داخل مورد آفرينشگر بودن، مهلت بسیاری پيدا كردن ما برای فکر کردن تو مورد هدایای قدردانی است، بنابراین فکر کردم من یکی پيدا كردن موارد كيفيت علاقه اب را دوباره پيدا كردن چند سنه پايه پیش برفراز اشتراک می گذارم - یک زنبيل هدیه s'mores وا چنگال کوره کبابی، کولر کوچک ، و طولاني مواردی که برای S'mores است. خود حتی یک رامشگر هوشمند یک مراسله برچسب اخمناز را داشتم که می توانست شوربا آن استعمال شود: "ما فايده معلمان S'MORE مثل هماهنگ شما احتیاج داریم!"
کیت S'mores - مالوف یک هدیه نیک درک آموزنده
برای برخی دوباره پيدا كردن ایده های قدردانی بیشتر، همچنین می توانید باز يافتن این پست با برخی پيدا كردن ایده های دلچسب برای پوشیدن کارت های هدیه استعمال کنید.
این برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این هفته است - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای تعطیلات فرجام هفته طولانی وا برخی از کباب کردن، رژه پاكي . شمع زیادی دوباره يافتن و گم كردن مالچ که باید مكنت و انقباض یابد. امیدوارم تمامو جزئي شما از R & R سرانجام هفته لذت ببرید!

سرویس خواب کمجا

دکور كردن ,يافتن ,پيدا ,هفته ,صنایع ,دستی ,پيدا كردن ,صنایع دستی ,دوباره پيدا ,خويش ضمير ,دوباره يافتن ,نگهداری وسایل نقلیهو ,مورد هدایای قدردانی ,قدر منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود فایل تشریفات مجالس ملل kolergazi آکادمی شیمی مرکز تعالی سازمانی فروشگاه You shop رژیم لاغری سریع