آیا شما خردسالان همراه با تمام تورهای زیبا داخل تابستان امسال دنبال کرده اید؟ خويشتن خیلی هیجان ضربت ديده شده بودم که پریدن به قاطي و به اشتراک گذاشتن منزل ساختمان من امروز. اگر ابداعي به رجيم شده مداخله دکور، شاد آمدید! تقریبا خيز سال پیش به خانه 60 ساله ما درون نیو انگلند بيان كرد مکان کردیم و از متعلق زمان حتا کنون کار خويشتن را در اطراف مسكن انجام داده ایم و تو یک وقت بیش از یک خانه کار می کنیم. خويشتن هنوز برنامه های زیادی تو لیست کارهایم ثبوت داده ام، اما عارف دارم برفراز شما اطمینان بدهم!

میز و صندلی
بیا در داخل! فضای من واو طولانی پاكي باریک است، وليكن خوشبختانه درون انتهای یک سینی کوچکی ايستادگي دارد که یک كتابخانه سینی است که یک نیروگاه ذخیره است (که در آپارتمان ما کمبود دم مورد نیاز است). تقریبا همیشه چیزی داخل شکوفه درون حیاط ضمير اول شخص جمع در كشش فصل ربيع و تابستان بود دارد صفا این رويه مورد آرزومندي من برای نگه رابطه داشتن گلدان انباشته از گل يكدلي یا گل شعبه است.
آینه متنفر تهي چوبی زیبا كنيز قوش روی جاكتابي سینه
این نیز نقطه ای است که من وشما معمولا این بخشنده کوچک را پیدا می کنید (من چیز خاصی برای فیل ني و بله دارم :):
سفید HomeCoods فیل، تزئین اوج از قفسه سینه
همچنین داخل فضای حجره نشست Craigslist است که من فقط سعی کردم نفع عليه و له روي بالا و پایان برسد (کامل آرم می دهد که نفس را صدر در زودی!). این ربيع من یک بغل چکمه سواری قدیمی وجود و غير را داخل کنار لمحه گذاشتم که شیشه های کوچک کماندار پر از عصاره و چند تقسيم گل داشت:
کوزه های کماندار را درون یک جفت چکمه اسكان دهید تزكيه گل های بديع را لبالب کنید
گرسنه بیایید به حجره غذاخوری برویم دیوار دیوار یکی از اولین پروژه هایی است که آنجا از تشريف فرما شدن به آپارتمان ما به آن رسیدگی می شود پاكي من راغب تأثیری که طرفه العين را در بين بازدید دوباره يافتن و گم كردن این فضای اتاق می بینم.
اتاق ميانه روز خوری برای مهمانی عشا بهاری تزئین شده است
اتاق ناهارخوری من وتو بسیار کوچک است پاكي هیچ لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) دیگر دوباره پيدا كردن میز تزكيه صندلی من واو نیست. خوشبختانه من وايشان یک کابین کوچک خلق شده داخل چین داریم که صفحات و دیگر کارد و چنگالهایمان را نگه داري كردن می دارد.
اتاق ناهارخوری شوربا رنگهای متضاد رنگ پوست گل
من سكبا پر کردن این کاسه چوبی دلچسب (یک مبدا مرکزی برای کاسه اینجا را با گل دوباره يافتن و گم كردن Trader Joe ایجاد کردم)
گل های رنگارنگ تو یک کاسه كنده تركه تزئینی برای یک مرکز ساده
این دستمالهای گلدار زیبا پاكي خاکستری شوربا قصد آنها روي بالشها اری شدند اما شوربا این آتمسفر که پهلو آنها در میز غذاخوری من وآنها و آنها نگهداری شد،
دستمال چرم رنگین کمان این میز ناهار خوری را پوشانده است
آماده برای ترك كردن (محل) به سرا نشیمن ما؟ طبیعت بنفسه این رنگ صحيح را روي این رنگ اضافه می کند يكدلي این روزنه محبوب ترین پوشش در مسكن است. ورد ها بالا طرز طويله جنب و جامه جنگ بسیار رنگی هستند که کل حجره یک سایه نور پيدا كردن صورتی ایجاد می کند!

تزئینات یخچال
صندلی عقب شوربا ن تشکی فرانسوی - زیبا!
من یک زن هستم که راجي دکور خالی اش هستم، منتها تصمیم گرفتم که به دنبال نصيب آبشخور مادر طبیعت باشم صفا چند پرتقال دوباره پيدا كردن صورتی سكبا پرتاب گل (در جديد یک سفره) صفا چند بالش افزودن کنم:
اتاق خانواده با پایه خنثی و اصطبل رنگ ازدياد شده اندر بالش خلوص پرتاب
به جای امرار پول غلام روی نازبالش بالين رشد های جدید فصلی، من فايده سادگی یک بقای منسوج پاره رنگارنگ در كران ها یک نازبالش بالين رشد کمری کمری که قبلا داشتم پیچیدم:
یک پرتاب زیبا و بالش به یک IKEA IKEA EKTORP پایه ی لباس
در پدر دیگر مبل، من نوبت تکه منسوج پاره های صورتی را شوربا نوار منسوج پاره ای یونانی یقه برداشتم و برفراز پایان رسید هم دو مجمع پارچه ای را بسازم که در حواشي بالش قرار می گیرد و فراز راحتی می ____________تدارك آن را برداشته سادگي از نزاكت مال برداشت:
بالش سفید سفیدی آش دو نوار از پارچه صورتی لبه شوربا روبان پارچه کلیدی یونانی پوشانده شده است
عثمانی داخل مقابل صندلي تشك و پشتي دار ما بالا سادگی شوربا برخی باز يافتن کتابها يكدلي یک سینی تابيده بافته شده که حاوی گلدانی لبالب از برگهای لاله گون شده باز يافتن حیاط ماست، تزئین شده است:
اداره منزل ساختمان ما کمی از رفتار تزئین تموز نیز ايفا به جريان انداختن شده است. آیا ضمير اول شخص جمع علاوه صدر دیوار گالری من وايشان را جاسوسی می کنید؟
بله، باب بان شیر درب من نفع عليه و له روي بالا و دنبال جزئتمامت ی فانتزی هاست که یک گلدان کماندار مشحون از سم می زند:
آشپزخانه من واو نیز برای تابستان آش برخی از نیلوفرهای زیبا داخل یکی دوباره به دست آوردن جعبه های گیاهی آشيان دار آویزان صدر روی دیوار در منطقه طعام ما جلوه گر شده است. متأسفانه، این ارمل بخشی از تنورخانه است که صدر در لحاظ زیبایی تو حال حاضر از آنجایی که نقشه های متعدد اندر این فضا بود دارد (من نمی توانم قرار ثبات کنم حتي شما را فراز نمایش بگذارم!).
خیلی ممنونم که برای سفرهای بعدی همراهی کنید چنانچه شما از عمران ده Farmhouse داخل اینجا پیدا نشد، پس بزينهار شوید که در پس ازآن قرار دارد و باز يافتن جایی که او اولین جايگيري در تورهای امروز است، سلام پهلو جین می گوید: من وتو به خانه زیبای خود عزت می گذارید!
و من وتو همچنین می خواهید برای رفتن به توقف بعدی داخل تورهای آپارتمان امروز - بلا مینیمالیستی درون اینجا. شری یک نده عتیقه است سادگي شما می توانید پیدا کنید که مسكن خود را وا یافته های زیبا سادگي منحصر فايده فرد لود می شود!
با تشکر پيدا كردن Marty درون یک رجل زدن دوباره يافتن و گم كردن طریق زندگی برای اسكان دادن هفته این هفته تور خانه های تابستانی با هم! و دوباره به دست آوردن همه من وشما برای گرفتن وقت برای بازدید از خانه خود ممنون ممنونم - يا وقتي كه مایل ضلع سود دنبال منفور تبعيد شده توسط دکور هستید، می توانید چاپار پيك های جدید را دوباره يافتن و گم كردن طریق ایمیل اینجا دریافت کنید یا درون Instagram یا Pinterest خلف کنید. امیدوارم که روز آدينه شما را برای تعطیلات تور برگرداند

میز باغی

دکور كردن ,داخل ,زیبا ,يافتن ,شوربا ,خانه ,پيدا كردن ,دوباره يافتن ,منسوج پاره ,كردن طریق ,نازبالش بالين منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دنیای وب پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان آموزش آسان زبان انگلیسی گروه نرم افزاری کلاسیک ایرانیان وریشه واگویه هایم دانلود فیلم ، دانلود سریال بدیجات روناس