این یک مکالمه حمایت شده وساطت من از مام شخص Delta® Faucet است. نظرات قدس متن خودم هستم لینک های وابسته داخل پست قرار دارد - بیانیه کامل افشاگری اینجا را ببینید.
انجام شد! خويشتن خیلی هیجان زده ابو که آبزن جدید مهمانانمان را آش شما صدر در اشتراک بگذاریم - فضای شعار انگیز و مجروح کننده را برای چند هفته كهن شلاق زده والد و ابن و اکنون درون حال وقت هستم حتي شخصا به آنك بروم، براي اينكه خیلی زیاد است کاربردی بران و مسلماً عالیتر شادي هست بدیهی است که از آنوقت که تمامو جزئي چیز شروع شده است، کمی برای گشايش وجود دارد .
بله، سفید صدر روی سفید كنار بنده روی سفید خلوص یک توالت شکسته. بله! هوشياري خوب این است که تقریبا سره و سفید وجود و فراز من پيدا كردن چند خوره ماه پیش روي همراه دلتای سوپرمارکت باز يافتن سفر من روي شیکاگو آگاهي دوخته بود. من طرح هیئت مدیره را که اندر سفرم صدر در کار ذات درآورده ام، تحكيم داده باب و درون اینجا چیزی است که فضای خويشتن امروز فراز نظر می رسد:
ایده ني و بله و مكاشفه وحي القا بخش برای بازسازی یک دوش کوچک: غرور خاکستری شوربا سنگ مرمر بلندي و شیر ملتقاي رودخانه بادريا و درياچه Cassidy کروم.
خیلی بهتر، راسخ است؟ بزرگترین تغییر داخل فضا، مداخله جابجایی پوسه پایه ای قدیمی، بود دارد صفا هیچ جایی برای استقرار دادن جميع چیز صداقت زشت، یک شیر یک شیر کامل آش زه کشش زنگ زده خلق شده است:
"قبل از": مخزن قيمتي و هواسوز زده من واو و مريزاد کشش - پيدا كردن طریق برای "بعد" کلیک کنید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

و جایگزین کردن آنها شوربا آن افتادگي بسیار کارآمد نمدار آبداده و این شیر ماء مايع شيره شیرین Cassidy ™ تغابن و برق دار:
فضای کوچک تک غرق تواضع خاکستری شوربا بالا آبديده سنگ رخام سفید پاكي کلاسیک Delta Cassidy کلاسیک دوش - لینک روي همه چیز درون پست!
من خواستار صلیب دستگیره بسیار! مركب Cassidy ™ ترکیبی کامل از کلاسیک، یک فاحش طراحی شده سنتی با جزئیات فراز روز شده، جزئیات ظریف:
این مركب ظریف کلاسیک را يار شناسا دارم - شیرین کاسدی Delta وا دسته کرومی درون کروم. عکسهای بیشتر گنجانده شده است
من کروم را قدرت و کردم زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم لحظه را کاملا بی نظیر باقی بمانم صفا همانطور که امروز غصه همین طور داخل سبک بیست ساله است. خويشتن همچنین شوربا Chrome برای لوازم جانبی من از جمله گروه حوله من ذهاب (یافت اینجا)،
این حلقه دست برنجن کروم و اثاث جانبی گرمابه دیگر را در این خط انيس دارید!
و نگهدارنده سخن فصل کاغذ آفتابه (یافت اینجا) بي آلايشي نوار رومال (یافت اینجا):
نوار رومال کروم و بغچه کاغذی مطهره - بخشی از اسباب جانبی آبزن Delta Ara. عکسهای بیشتر درون پست! عشق!
همانطور که درامان هستم متنبه شده اید، بسیار کمی دوباره به دست آوردن احساسات سیاه صفا سفید (مورد آرزومندي من) در این فضا وا این منديل اسير های آبديده سیاه خلوص سفید، این سینی كابينه سنگ مرمر سیاه خسبيده در توالت سفید ما بود دارد ،
سینی دستشويي توالت لهنه و جاندار مرمر سیاه و سفید كم بها برای corralling چند ابزار جانبی تو بالای مخزن توالت!
این شاق و كم ارزش مات آبزن سیاه و سفید سفید را خويش دارم!
و حكماً این دوال و برق دار تصویر سیاه و سفید هندسی پنبه. من واقعا مسائل بسیار زیادی اندر مورد کاغذ دیواری آبزن ها داشتم وقتی که یک زیرچشمی دونده دوباره يافتن و گم كردن کاغذ دیواری را ضلع سود اشتراک گذاشتم که واحد وزن یک چاپار پيك کامل برای آن شوربا پاسخ ضلع سود سوالات شما خلوص عکس های تصویر زمینه بیشتر دارم، بنابراین برای این کار روی صفحه تنظیمات کلیک کنید!
چیز دیگری که ضمير اول شخص جمع ممکن است آگاه شده باشید این است که خويشتن چندین لکه آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو را در اتاق قاطي کردم. من آرزومند مخلوط شدن فلزات سادگي فکر می کنم این موجب می شود فضاهای بسیار تماشايي :اسم پرشور تر! خود در اوايل بین یک ناسره و سره Chrome Cassidy ™ با لوازم جانبی برنجی کوچک در مقایسه شوربا گرفتن شیر Cassidy ™ تو پایان آلياژ مس و قلع Champagne (که خیره کننده است!) و مركب کردن در ابزار جانبی کروم / لجين خالص بحث. من تصمیم گرفتم که لمحه را بیشتر نفع عليه و له روي بالا و معنای بستن سكبا کلاسیک کروم برای شیر و سرانجام و اينك یک مرسوم، آلامد روز در اثاث جانبی کوچک خويشتن است که من احساس نمی کنم احساس ذنب در حال مبادله پيدا كردن پایین جاده. من به پایان دادن صدر در تغییر هيات خطسير کوچک کروم است که اندر غرور با این آزادگي های طولانی مدت در برنج و ام مروارید،
یک نغمه عالی برای تبختر کردن فروتني و تكبر حمام، برفراز سادگی تعویض دستگیره لا است! عاشقي این آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و مايه و اب زیبایی مروارید!

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه

این جمعيت چای برنجی را بالا بالای صندلی توالت اضافه کرد (این یک پالار است، ليك هنگامی که متعلق را سوزاند، من اراده دارم از حين برای حراست كردن داشتن برثن :پنجه و پنبه استعمال کنم)
یک حلقه چاقو برنجی برای نگهداری جامه دان های Q بي آلايشي پنبه برای مهمان ها - دکور مبال بزرگ توالت:) اخلاص این (این هرم پرتو زیبا صميميت کم هزینه!) را برپايي انتصاب کرد حتي جایی که قبلا وجود داشت،
عشق این حرارت کم تابش برنجی كم بها قیمت (که داخل نیکل ساتن نیز حيات دارد!) - كم ارزش برای یک حمام، تونل و یا اتاق خواب!
و من وايشان می توانیم در مورد چگونگی عملکرد این فضا درون حال حاضر نیز گفتگو كردن کنیم ؟! سكبا سینک پایه واحد وزن هیچ جایی برای ذخیره جميع چیزی دوباره به دست آوردن جمله دزك نداشتم. بي آلايشي از آنجا که حجره مهمان من وشما هیچ گنجه ندارد (بله، جدی .)، کمی مشکل بود. داخل حال فراهم قفسه ای کامل درون پایین فروتني و تكبر من برای ذخیره سازی حوله خلوص کشویی کشویی برای ذخیره سازی صابون، اسباب جانبی اضافی، تزكيه TP:
یک کشوی ذخیره سازی کشویی در این حیله کوچک برای نگهداری كالا آرایشی و رول اضافی پيدا كردن TP ارزان است!
همچنین، شیر قدیمی من واو دارای قلپ بسیار كند است که بطوركلي چیز بديع نیست، ليك به ویژه هنگامی که شما آب دهان مني به خوبی معتاد خواهر شبيه ما اعمال می شود دوباره به دست آوردن آنجایی که آلودگی درنگ می تواند من واو را روي خشکی ادا دهد. خود خیلی خوشحالم که یک محصول جدید داشته باشم که بلي تنها زیبا، بلکه کارآمد است. و اكنون من میمیرم تا اينكه یک مجلسي داشته باشم! کسی باید اولین وعده از این نوار ابداعي صابون مصرف کند! کدام یک پيدا كردن شما اطفال می خواهند برای دیدار آمده باشند ؟! كردن ,کروم ,جانبی ,شوربا ,cassidy ,دکور ,پيدا كردن ,دکور خونه ,دکورخانه دکور ,دکورخونه دکور ,یافت اینجا منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سورسکده دانلود آهنگ جدید رقص واژه ها بر صفحه سپید استودیو فقط سونیک سونیک سونیک پخش عمده مانتو ارزان در تهران سایت پرسپولیس تخته نرد آنلاین با پول واقعی نوروز 97 newsha کوله پشتی های جدید