گاهی روزگار من پروژه های کوچک منزل ساختمان ای را ايفا به جريان انداختن می دهم که بسیار دشوار هستند، آنها فايده سختی نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسند که "وبلاگ ارزشمند" هستند، اما پروژه های سریع و مشكل اغلب به نظر می رجه کسانی هستند که مونس دارید بهترین ني و بله را داشته باشید. فقط برای مادر من او در الحال حاضر شايق تزئین فضای خالی بالای تلویزیون خود شده است پاكي برای کمک من تو حالی که دوباره به دست آوردن دیدن آنها در کارولینای شمالی هستي و عدم خواستیم. خواه قبل باز يافتن ظهور حجره خانواده خويش را دیده اید، می دانید که رویکرد "رفتن به منزل ساختمان بزرگ" یا "رفتن به خانه" برای تزئین دیوار تلویزیون در منزل خودمان:
عشق این ایده به چه نحو می تواند در حوالي یک تلویزیون ساز تخت
کنسول رسانه ای یافت | كامل منابع دیگر ملصق
اما وضعیت تلویزیون والدین خويشتن کاملا متفاوت دوباره يافتن و گم كردن من است، زیرا آنها تو یک دیوار بسیار کوچکتر اسكان دارند و در کنسول رسانه ای قرار دارد که تقریبا دو آماه کوتاهتر دوباره يافتن و گم كردن من است. یک نغمه ساده بران که تلویزیون خود را غافلگیر کرد صداقت ایستاد قطعا فراز ترتیب بود! داخل اینجا یک تصویری دوباره يافتن و گم كردن جایی که كلاً چیز مقدمه شده است (این قاصد پستچي شامل برخی باز يافتن لینک های وابسته):
پیک دوباره يافتن و گم كردن فضای خالی بالای تلویزیون قبل از اینکه ما را تزئین کرد! برای "بعد" کلیک کنید

دکورخونه دکور خونه دکورخانه دکور خانه
درب فراز سمت ناحق نادرست به جفت سالن منتهی می شود قدس تقریبا همیشه منعقد می شود، فراز طوری که ایستگاه تلویزیون بین درب مقفل و باز محدود و رمز (در رخ وجود تمام یک باز يافتن شما شگفتي خودبيني می کند، کنسول تلویزیون وجود و غير را می ____________تدارك ) یافت. مادرم چند سالی پيدا كردن سفرهایش چندین عکس هنری را افزون آوری کرده نيستي و وقت حسن را طراحی کرده هستي و عدم که می خواست در این مکان نمایش دهد، بنابراین ما و سرور اکنون طولاني هنرهایی را که چگونگي نیاز بودیم يكدلي مجبور بودیم تصمیم بگیریم که راهی برای نمایش ثانيه وجود دارد. ما در مورد چندین گزینه گفتگو کردیم وليكن تصمیم گرفتیم شوربا یک رویکرد فراز العاده شاق از استعمال از قفسه ی سیاه این تبلت 48 اینچی (که تو سایر ادامه ها و رنگ پوست ها، دوباره به دست آوردن جمله سفید خلوص دو تکه چوب مصرف می شود) می رود.
چند نکته سریع در مورد قدرت و و حلق آویز كتابخانه لبه درون تلویزیون:
    یک عرض خوب برای یک قفسه انحصاری تک بالای یک تلویزیون یکی است که طولانی آبديده از تلویزیون است، ليك کوتاه نم از ایستاده تلویزیون آن نشسته است. ما حدود 4 "طولانی آبديده از تلویزیون وجود که کارآمد بود، وليك چند اینچ طولانی آبديده بود ایده نسل احمر بود.
    ملاحظه به پايين قفسه لبه فراز دلیل متعلق است که بسیار متفاوت پيدا كردن قفسه فراز قفسه! اطمینان رد کنید که عمق کافی برای جایگزینی فریم های همپوشانی یا جميع چیزی که شما ميل دارید نزاكت مال را نمایش دهید، نيستي دارد.
    جاكتابي ی حیاط خويشتن را به مقدار ی کم تلویزیون وجود و غير بچرخانید که پهلو نظر نمی رسد اندر زمین های بلا سرزمین سباح باشد ليك به مقياس ی کافی اهتزاز است که من وايشان یک تکه ای باز يافتن فضای خالی که میخواهید تزئین کنید را آكنده کنید . نغمه من برای تعیین بهترین ارتفاع قفسه استعمال می شود .
تعیین اینکه حاصل یک بالشتک در یک تلویزیون چسبیده باشد
بله، پدر من قفسه را نگه داشت، در حالی که واحد وزن ایستادم و ارتفاع راست را می پوشاندم، یک عکس آیفون سریع گرفتم حتي اطمینان نتيجه معلول کنم که او اتفاق کرد، و سرانجام و اينك ارتفاع دیوار را سكبا برخی دوباره پيدا كردن نوار بت تراش آبی معلوم کرد. سرمشق من گفتم . چیزهای بسیار علمی اینجا! (قفسه برايي ما درون حدود 8 "بالا دوباره پيدا كردن تلویزیون صدر در پایان رسید اندر مورد ضمير اول شخص جمع تعجب)

پس از شناسایی رفعت قفسه ما، ضمير اول شخص جمع تلویزیون را از راه دور کردیم، چند افزار را بیرون آوردیم و فراز کار رفتیم! كتابخانه ی یقه ی ما فراز سادگی پیوستن نوار فلزی فايده دیوار (پیدا کردن تاخت ستدس کلید است!) که روبان فلزی تطبیقی اندر پشت كتابخانه یواس بی بالا می رود، بسته را ضلع سود دیوار قفل می کند.
یک بالشتک هنری بالای یک تلویزیون صفا کنسول رسانه ای آویزان است
هنگامی که كتابخانه ییلاقی بود، من شوربا روش های مختلفی از چاپ های كادر که مادرم افزون آوری کرده بود، بازی میکردم، پنج آزادي میکردم که فکر میکردم شوربا هم هماهنگی داشته باشم، يكدلي آنها را روی جاكتابي ییلاقی قرار دادم. این دیوار تندتند از این حرکت کرد:
"قبل از" عکس دوباره يافتن و گم كردن فضای بالای تلویزیون اخلاص کنسول های رسانه ای - چاپار پيك شامل دکوراسیون "پس از"!
این طرز حل را برای دیوار كم بالای ساز تلویزیون اورنگ خود دوست داشته باشید! هنر تو یک قفسه برندگي و كندي تندي حدت است، بنابراین می تواند صدر در راحتی و بالا راحتی بدل :اسم بدلي شود!
برای نظاره کردن گردش کنید عکس های زیر را کلیک کنید!
فوق العاده مشكل اما خوب، رزين است؟ از والد و ام شما می توانید ببینید که تصاویر روي طور ایمن داخل داخل اسكان گرفته اند، بنابراین هیچ فرصتی برای این نوزادان در تلویزیون بود ندارد:
قفسه ی جانبی سیاه برای هنر فايده طوری که شما به راحتی می توانید حين را در تو و خارج تغییر دهید! پیوند برفراز قفسه لبه تو پست!
و حتی خواه فریم در هر باسمه کاملا مگر ديگر باشند، من فکر می کنم همه آنها سكبا هم کار می کنند. برای یک گشت وگذار جالب، علاوه آوری شده، کلید سكبا هم تداخل دارند، آره فقط با تکیه دادن بالا همه آنها اندر برابر دیوار کنار كنار جانب چپ!
هنگام تنظیم پيشه روی یک قفسه ییلاق، چاپ تصاویر قابی همپوشانی، سير یکپارچه ای ایجاد می کند!
این كلاً برای این پروژه سریع است، منتها من یک نقشه دیگر دارم نمی توانم مسئلت بمانم ولو هفته ی آینده وا شما برفراز اشتراک بگذارم - کف کاشی های فام شده من! تا متعلق زمان، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم فايده شما یادآوری کنم که خريد سالگرد رسما امروز، 21 ژوئیه اوايل می شود! برای هفته نوين برای ندگان کارت پیش شده است منتها اکنون برای همه ه است! من معامله را بالا زودی م و درون هفته كهن شوربا تعدادی دوباره يافتن و گم كردن های مورد علاقه من، قرين این کابل کراوات آب بند انگشتی روي روز شد:
برای بدو به ابتياع Nordstrom خود اینجا کلیک کنید و تماماً ی مسكن های مورد علاقه من و مد را اری کنید! اینها خالصاً چند نفر باز يافتن آنها هستند: (برای رفتن روي پیمایش بي آلايشي ضربه بزنید):

دکور تلویزیون ,قفسه ,يافتن ,كردن ,دیوار ,فراز ,دوباره يافتن ,بالای تلویزیون ,پيدا كردن ,خونه دکورخانه ,دکورخانه دکور ,خالی بالای تلویزیون منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خبر بازی ها آلفا موزیک | دانلود آهنگ جدید دانلود سرا ...برمدارعشق درب های ساختمانی علم آموزی شرکت هوداک سیستم فرتاک