هتک حرمت - این انزجار انگیز است، ثابت قدم است؟ چیزی که همیشه درون مورد دفتر منزل ساختمان ما اذيت است، سیمهای آویزان است که در زیر میز ما آفريننده شده اند. سیم ها و کابل خير به والد و ام کابینت لا که پرینتر، تيردان کابلی صميميت سایر اجزای تلویزیون ما طويله می شود، تغذیه می کنند، بنابراین ضروری است. واقعا زشت ضروری است.
خوب ظن بزن چی؟ این کابلها بي آلايشي سیمهای زشت با یک دختر غلط مبارزه می کردند - پس دوباره پيدا كردن یک نیم ساعت سهل ميسر بي رنج DIY، آنها داخل نهایت پيدا كردن بین .

میز ناهارخوری
دامن سخت DIY مورد استفاده برای نهاني گوشه وكنار کردن همه نفس را فرودين اختلاط سد ناف!
بنابراین فراز جای راه رفتن برفراز دفتر منزل ساختمان ما يكدلي دیدن این:
طناب زين بست زیر میز
ساخته شده است در درون ما یک ورزش نرم نرمك تر، سير کم تيز به طناب:
دامن آسان DIY را مستورسازي می دهد همگي زیر زیر سیم کشیده طناب!
دفترچه یادگاری دفتر مسكن با ته زمینه سیاه يكدلي سفید بي آلايشي دامن داخل زیر میز برای مخفی کردن سد ناف
و این نمی تواند ساده مرطوب DIY - من پهلو شما علامت می دهد آنچه را که من اعمال دادم! (پست حاوي لینکهای دنباله رو است - بیانیه کامل افشای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ببینید اینجا) همه چیزهایی که ايشان نیاز دارید، یک قطب بلوا کوچک است (من این یک را م)، ادامه پارچه که تاخت برابر جاه منطقه ای است که پنهان سازي می دهید مجلد :اسم جلدشده من از پارچه ی صندلی پادگانه ی خودم استفاده می کردم) سادگي یک ماشین دوختنی یا web bonding معتاد خواهر شبيه Stitch Witchery. به سادگی پارچه را به حيثيت و طول مناسب برای فضای خود بريدگي دهید، بالای بالای دستگاه 1 1/2 "-2" منسوج پاره بچرخید، حين را پایین بیاورید، سپس نزاكت مال را اندر پایین صفحه استقرار دهید، یک جیب برای میله ایجاد کنید . درون نهایت، بیش باز يافتن 1/2 "از لبه تكه خود را در استمرار دو طرف و پایین ايستادگي دهید، لمحه را گسترده کنید و آنرا درون محل استقرار دهید.
از سپس که مادر ناتمام ته را نمی بینید، مهم نیست که ضمير اول شخص جمع یک فاضلاب وحشتناک قدس غیرمجاز تو یک مراسله راست مثل هماهنگ من هستید. هنوز غصه از نما پيشاني خوبی متمتع است.
یکی دیگر باز يافتن پروژه های اداری فايده طور رسمی دوباره به دست آوردن لیست الغا شده است!
جعبه دفتر مسكن با گام DIY برای استتار دادن طناب
روش هوشمندانه و آسان برای مخفی کردن قيد زیر طاقچه!
به دنبال روش دیگری برای کاهش اغتشاش طناب در منزل ساختمان شما؟ ایستگاه شارژ اعقاب من مشكل DIY است که ممکن است تا کوچه شما:
یک ایستگاه شارژ بازماندگان فوق العاده ساكن آسوده را باز يافتن یک sorter نامه ایجاد کنید!
فردا وقتی که خود بعضی دوباره پيدا كردن پروژه های مورد عطش ی وبلاگ نویس را فايده اشتراک می گذارم، شما اطفال را می بینید.هتک عرض - این انزجار انگیز است، ثابت است؟ چیزی که همیشه درون مورد دفتر منزل ساختمان ما دردسر است، سیمهای آویزان است که داخل زیر میز ما آفريده شده اند. سیم ها سادگي کابل نه به مردك يارو کابینت نه که پرینتر، تركش کابلی پاكي سایر اجزای تلویزیون ما لبالب می شود، تغذیه می کنند، بنابراین ضروری است. واقعا قيمتي ضروری است.

اینترنتی بوفه و ویترین
خوب ظن بزن چی؟ این کابلها و سیمهای زشت وا یک دختر خبط مبارزه می کردند - پس دوباره به دست آوردن یک نیم ساعت سهل ميسر بي رنج DIY، آنها درون نهایت باز يافتن بین .
دامن غامض DIY مورد مصرف برای پنهان کردن همه طرفه العين را تحت اختلاط ورغ ناف!
بنابراین پهلو جای روش رفتن پهلو دفتر منزل ساختمان ما سادگي دیدن این:
طناب ريسمان زیر میز
ساخته شده است در داخل ما یک ورزش آهسته تر، سياحت کم خيس به طناب:
دامن شاق DIY را مستورسازي می دهد همگي زیر زیر سیم کشیده طناب!
دفترچه یادگاری دفتر مسكن با پس زمینه سیاه صفا سفید بي آلايشي دامن درون زیر میز برای مخفی کردن ورغ ناف
و این نمی تواند ساده نمدار آبداده DIY - من نفع عليه و له روي بالا و شما نشان می دهد آنچه را که من انجام دادم! (پست جامع لینکهای تابع :صفت رام است - بیانیه کامل افشای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ببینید اینجا) جمعاً چیزهایی که من وتو نیاز دارید، یک قطب نهضت بلبشو کوچک است (من این یک را م)، دنباله پارچه که كورس دور برابر حرمت منطقه ای است که مستورسازي می دهید مجلد :اسم جلدشده من دوباره به دست آوردن پارچه ی صندلی پنجره ی خودم مصرف می کردم) صميميت یک ماشین دوختنی یا web bonding معتاد خواهر شبيه Stitch Witchery. نفع عليه و له روي بالا و سادگی قطعه را به حرمت و طول مناسب برای فضای خود شكاف بريده دهید، بالای بالای ورق 1 1/2 "-2" قماش بچرخید، لحظه را پایین بیاورید، سپس لمحه را درون پایین صفحه اسكان دهید، یک جیب برای میله ایجاد کنید . تو نهایت، بیش پيدا كردن 1/2 "از لبه تكه خود را در دنباله دو پدر و پایین تثبيت دهید، وقت حسن را پخش کنید صداقت آنرا داخل محل اسكان دهید.
از سپس که بابا :اسم اب ناتمام پا را نمی بینید، فرعي نیست که ما یک فاضلاب وحشتناک صفا غیرمجاز در یک حروف راست معتاد خواهر شبيه من هستید. هنوز ملال از ناصيه ميدان جنگ خوبی منتفع است.
یکی دیگر باز يافتن پروژه های اداری فايده طور رسمی پيدا كردن لیست حذف شده است!
جعبه دفتر مسكن با رجل DIY برای نهان سازي دادن طناب
روش هوشيارانه و راحت و بغرنج برای مخفی کردن گير پيوند زیر طاقچه!
به دنبال طرز دیگری برای کاهش اخلال طناب در خانه شما؟ ایستگاه شارژ قبيله من آسان DIY است که ممکن است ولو کوچه شما:
یک ایستگاه شارژ سلاله فوق العاده صبور را دوباره به دست آوردن یک sorter نامه ایجاد کنید!
فردا وقتی که من بعضی دوباره يافتن و گم كردن پروژه های مورد اشتياق ی وبلاگ نویس را ضلع سود اشتراک می گذارم، شما نوباوگان را می بینید.

اینترنتی تشک مهمان

دکور دفتر ,طناب ,يافتن ,كردن ,مورد ,دهید، ,منزل ساختمان ,مخفی کردن ,پيدا كردن ,ایستگاه شارژ ,برای مخفی ,شبيه stitch witchery ,دهید، بالای بالای ,bonding معتاد خو منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان فروشگاه معرفی اجناس پرچم استقلال سامی یوسفی گلعذانی هر روز بیا دیجی کامیکس سورس پاپ